TRAKTORKI

TRAKTORKI 

Jazda na niewielkim traktorku to prawdziwa frajda zarówno dla maluszków, jak i dla starszych dzieci. Traktorki jeździki bądź na pedały są doskonałą alternatywą dla zwykłych rowerków. Są wyjątkowo stabilne, świetnie skonstruowane i wykonane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Jazda na traktorku jest bezpieczna, gdyż nie wymaga utrzymywania równowagi, jak jest to w przypadku zwykłego roweru – cztery kółka zapewniają idealne podparcie i kontakt z podłożem. Zapewniają bezpieczną jazdę, można również doczepiać do nich przyczepy lub inne dodatkowe akcesoria. Wszystkie traktorki w naszym sklepie to produkty najwyższej jakości pochodzące od sprawdzonych producentów. Są kolorowe, przyciągają spojrzenia i zachęcają do aktywności na świeżym powietrzu. Kolorowy, wygodny i szybki traktorek to wspaniały prezent, z którego z pewnością ucieszy się każdy maluch. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą traktorków w naszym sklepie. Gorąco polecamy!


Jest 44 produktów.
na stronie

Starannie wykonany, z dbałością o najmniejszy szczegół !!! Żaden Prawdziwy Farmer by takim nie pogardził.

619,00 zł

Traktor Rolly Toys Kid Landini z przyczepką to spełnienie marzeń niejednego małego traktorzysty. Starannie wykonany, z dbałością o najmniejszy szczegół. Żaden Prawdziwy Farmer by takim nie pogardził. Idealny prezent na każdą okazję.

279,00 zł

Ogromny Traktor na pedały New Holland z łyżką i cichymi kołami. Ten niebieski duży traktor Rolly Toys to najwyższej jakości oryginalny, niemiecki produkt, który posłuży Twoim dzieciom przez wiele lat... Dzięki zastosowaniu mechanizmu przekładni łańcuchowej..

779,00 zł

Ogromny czerwony Traktor na pedały MASSEY FERGUSON z łyżką oraz pompowanymi kołami. Ten czerwony duży traktor Rolly Toys to najwyższej jakości oryginalny, niemiecki produkt, który posłuży Twoim dzieciom przez wiele lat... Dzięki zastosowaniu mechanizmu przekładni łańcuchowej..

1 169,00 zł

Traktor Deutz-Fahr Agroton zapewni wspaniałą zabawę! Ten niezwykły traktor wykonany z wysokiej jakości tworzywa, łatwego do utrzymaniu w czystości. Dzięki zastosowaniu mechanizmu przekładni łańcuchowej z jazdą poradzi sobie nawet małe dziecko.

899,00 zł

Rolly Toys New Holland Traktor na pedały dla dzieci Został on zaprojektowany przez cenionego producenta pojazdów dla dzieci firmę Rolly Toys. Idealny na prezent dla chłopców i dziewczynek w wieku od 2 do 5 lat.

429,00 zł

Pojazd Rolly Toys Mercedes Unimog w zestawie z zamiatarką rolly Sweepy.

1 259,00 zł

Traktor CLAAS to spełnienie marzeń niejednego małego traktorzysty i budowniczego.Starannie wykonany, z dbałością o najmniejszy szczegół!!!Żaden Prawdziwy Farmer by takim nie pogardził :)

299,00 zł

Rolly Toys duży traktor na licencji Deutz Fahr z łyżką . Regulowany fotel, ciche koła zapewnią...

899,00 zł

Traktor  na licencji John Deere zabawka rolnicza z łyżką i przyczepą.. plastikowe kołpaki, wysokiej jakości błyszczące tworzywo, łatwe do utrzymania w czystości, odczepiana przyczepka, ruchoma łyżka..

429,00 zł

Duży Traktor na pedały przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 do 10 lat. Największy, czerwony pojazd dla chłopców, z dostępnych na rynku, na napęd łańcuchowy! duże tylne koła..  

999,00 zł

Rollly Toys Trktor X-Trac John Deere z łyżką napęd z przekładnią łańcuchową na tylną oś, dzięki czemu...

699,00 zł

Traktor X-TRAC na pedały Premium przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 do 10 lat. Największy pojazd na rynku, na napęd łańcuchowy! Dzięki zastosowaniu mechanizmowi przekładni łańcuchowej z jazdą poradzi sobie...

899,00 zł

Jeden z najlepszych traktorków dla dzieci dostępnych na rynku! Traktor Rolly Toys Kid FENDT to spełnienie marzeń niejednego małego traktorzysty. Starannie wykonany, z dbałością o najmniejszy szczegół!

429,00 zł

Rolly Toys traktor na pedały z łyżką. Regulowane siedzisko, podnoszona maska zapewnią...

419,00 zł

Rolly Toys duży traktor z nakładką wyciszającą na kołach Puma z łyżką zapewni...

649,00 zł

Rolly Toys Junior traktor na pedały, czerwony z przyczepą i łyżką to najwyższej jakości oryginalny, niemiecki produkt. wysokiej jakości błyszczące tworzywo,odczepiana przyczepka,ruchoma łyżka.

679,00 zł

Rolly Toys Traktor na pedały dzięki zastosowaniu mechanizmu przekładni łańcuchowej z jazdą poradzi sobie nawet małe dziecko,ruchomy fotel, ustawiany w zależności od wieku dziecka.

489,00 zł

Rolly Toys duży traktor z podnoszoną przednia maską

389,00 zł

Rolly Toys Traktor na Pedały John DEERE + Łyżka +Tur Jeden z najlepszych traktorków dla dzieci dostępnych na rynku! Wykonany, z dbałością o najmniejszy szczegół. Żaden Prawdziwy Farmer by takim nie pogardził.

629,00 zł

Traktor na licencji John Deere firmy Rolly Toys  wykonany z wysokiej jakości tworzywa, łatwego do utrzymaniu w czystości ma w pełni sprawną łyżkę przednią. Dzięki zastosowaniu mechanizmu przekładni łańcuchowej...  

899,00 zł

Jeden z najlepszych traktorków dla dzieci dostępnych na rynku! Starannie wykonany, z dbałością o najmniejszy szczegół !!! Żaden Prawdziwy Farmer by takim nie pogardził :) Idealny prezent na każdą okazję!

669,00 zł

Pojazd przeznaczony jest dla dzieci o 3-10 lat. Dzięki zastosowaniu mechanizmu przekładni łańcuchowej z jazdą poradzi sobie nawet małe dziecko. Ponadto cały układ mechaniczny jest zabudowany i niedostępny dla dziecka.

669,00 zł

Rolly Toys Traktor Kid na pedały z przyczepą posiada: wysokiej jakości błyszczące tworzywo, łatwe do utrzymania w czystości,odczepianą przyczepkę, podnoszoną przednią maskę

309,00 zł
Wyświetlono 1 - 24 z 44 produktów

Top