POJAZDY ELEKTRYCZNE 

Jeżeli chcesz podarować swojemu dziecku pojazd, który zapewni wspaniałą zabawę i zazdrosne spojrzenia rówieśników, wybierz któryś z pojazdów elektrycznych. W szerokiej ofercie naszego sklepu znajdziesz elektryczne samochody, quady, skuterki oraz inne pojazdy, którymi można poruszać się po każdym podłożu, zarówno po parkowych alejkach, jak i po trawie czy piasku. Pojazdy elektryczne są masywnie zbudowane, wyjątkowo stabilne, mają duże koła, które gwarantują szybką i bezproblemową jazdę. Wyposażone są w wytrzymałe i długo działające akumulatory, dzięki czemu nie ma obaw, że świetna zabawa skończy się już po kilkunastu minutach jazdy. Wśród modeli pojazdów elektrycznych bez problemu można znaleźć pojazdy zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek. Dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych, a wiele z nich jest ozdobionych ulubionymi motywami z dziecięcych bajek. Pojazd elektryczny to doskonały prezent na każdą dziecięcą okazję. Gorąco polecamy!


Jest 6 produktów.

Doskonałe odwzorowanie prawdziwego ścigacza na licencji REPSOL przyciąga uwagę swoimi najmniejszymi detalami oraz oferuje maksymalny komfort i bezpieczeństwo dla dziecka!

599,00 zł

Bezpieczny i solidny motor na akumulator renomowanej hiszpańskiej firmy INJUSA. Wygląda jak prawdziwy. Doskonały prezent na każdą okazję dla każdego maluszka od 3 roku. Sportowy motor na akumulator 6V z pewnością ucieszy każdego młodego fana motoryzacji.

719,00 zł

Elektryczny motor Kawasaki Cross 6V firmy Injusa wygląda jak prawdziwy!

698,00 zł

Wspaniały elektryczny quad Kawasaki AVT 12V Injusa został zaprojektowany tak aby mogły z niego korzystać dzieci od 2 roku życia. Quad wyposażony jest w nakładki wyciszające na kołach.

779,00 zł

Bezpieczny quad terenowy na akumulator renomowanej hiszpańskiej firmy INJUSA. Doskonały prezent na każdą okazję dla każdego maluszka od 1 roku.

435,00 zł

Injusa motor na akumulator 6V boczne kółka w zestawie, szerokie koła...

509,00 zł
Wyświetlono 1 - 6 z 6 produktów

Top