POJAZDY ELEKTRYCZNE 

Jeżeli chcesz podarować swojemu dziecku pojazd, który zapewni wspaniałą zabawę i zazdrosne spojrzenia rówieśników, wybierz któryś z pojazdów elektrycznych. W szerokiej ofercie naszego sklepu znajdziesz elektryczne samochody, quady, skuterki oraz inne pojazdy, którymi można poruszać się po każdym podłożu, zarówno po parkowych alejkach, jak i po trawie czy piasku. Pojazdy elektryczne są masywnie zbudowane, wyjątkowo stabilne, mają duże koła, które gwarantują szybką i bezproblemową jazdę. Wyposażone są w wytrzymałe i długo działające akumulatory, dzięki czemu nie ma obaw, że świetna zabawa skończy się już po kilkunastu minutach jazdy. Wśród modeli pojazdów elektrycznych bez problemu można znaleźć pojazdy zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek. Dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych, a wiele z nich jest ozdobionych ulubionymi motywami z dziecięcych bajek. Pojazd elektryczny to doskonały prezent na każdą dziecięcą okazję. Gorąco polecamy!


Jest 33 produktów.
na stronie

Sportowy motor na akumulator 6V z pewnością ucieszy każdego młodego fana motoryzacji.

489,00 zł

Sportowy wygląd, żółty kolor i spojler to tylko niektóre argumenty, które z pewnością zachęcą dziecko do jazdy Porsche 911 Turbo!

1 199,00 zł

Peg Perego Polaris Slingshot 12V to zupełnie nowy dwuosobowy pojazd, który z pewnością wywoła uśmiech na twarzy i dostarczy niezapomnianych wrażeń każdemu małemu kierowcy.

2 432,00 zł

Sportowy wygląd, czarny kolor i spojler to tylko niektóre argumenty, które z pewnością zachęcą dziecko do jazdy Porsche 911 Turbo! Samochodem może kierować dziecko lub rodzic za pośrednictwem aplikacji mobilnej, dostępnej bezpłatnie w sklepie Apple App Store oraz Android Google Play.

1 399,00 zł

Bezpieczny różowy quad terenowy na akumulator renomowanej hiszpańskiej firmy INJUSA na licencji Psi Patrol. Doskonały prezent na każdą okazję dla każdego maluszka od 1 roku.

359,00 zł

Wspaniała replika Mercedesa AMG przyciąga uwagę swoimi najmniejszymi detalami oraz oferuje maksymalny komfort i bezpieczeństwo dla dziecka! Precyzyjne wykończenie każdego elementu pojazdu!

1 349,00 zł

Doskonałe odwzorowanie prawdziwego ścigacza na licencji REPSOL przyciąga uwagę swoimi najmniejszymi detalami oraz oferuje maksymalny komfort i bezpieczeństwo dla dziecka!

589,00 zł

Bezpieczny i solidny motor na akumulator renomowanej hiszpańskiej firmy INJUSA. Wygląda jak prawdziwy. Doskonały prezent na każdą okazję dla każdego maluszka od 3 roku. Sportowy motor na akumulator 6V z pewnością ucieszy każdego młodego fana motoryzacji.

699,00 zł

Elektryczny Quad The Beast 6V, renomowanej hiszpańskiej firmy INJUSA. Doskonały prezent na każdą okazję.

489,00 zł

Wspaniały elektryczny 2-kołowy pojazd Dragon 6V, o jakim marzy każdy mały motocyklista.

489,00 zł

Elektryczny motor Kawasaki Cross 6V firmy Injusa wygląda jak prawdziwy!

639,00 zł

Wspaniały elektryczny quad Kawasaki AVT 12V Injusa został zaprojektowany tak aby mogły z niego korzystać dzieci od 2 roku życia. Quad wyposażony jest w nakładki wyciszające na kołach.

669,00 zł

Akumulator Peg Perego oryginalny produkt przeznaczony do pojazdów zasilanych akumulatorem: 24V 8Ah

499,00 zł

Quad na akumulator wzorowany na luksusowej licencji FERRARI.

479,00 zł

Realistyczny pojazd, inspirowany prawdziwym modelem Land Rover. Samochód jest duży i przestronny, posiada 2 miejsca siedzące oraz otwierane drzwi. W pojeździe zamontowany jest akumulator 12V a prędkość jaką potrafi uzyskać to 5,6 km/h.

2 499,00 zł

Realistyczny pojazd, inspirowany prawdziwym modelem Land Rover. Samochód jest duży i przestronny, posiada 2 miejsca siedzące oraz otwierane drzwi. W pojeździe zamontowany jest akumulator 12V a prędkość jaką potrafi uzyskać to 5,6 km/h.

2 299,00 zł

Bezpieczny quad terenowy na akumulator renomowanej hiszpańskiej firmy INJUSA. Doskonały prezent na każdą okazję dla każdego maluszka od 1 roku.

389,00 zł

Wspaniała replika Mercedesa AMG przyciąga uwagę swoimi najmniejszymi detalami oraz oferuje maksymalny komfort i bezpieczeństwo dla dziecka! Precyzyjne wykończenie każdego elementu pojazdu!

859,00 zł

Doskonałe odwzorowanie stylowego skutera dla małej księżniczki przyciąga uwagę swoimi najmniejszymi detalami oraz oferuje maksymalny komfort i bezpieczeństwo dla dziecka! Precyzyjne wykończenie każdego elementu skutera!

679,00 zł

Nowoczesny motor na akumulator na licencji ulubionego bohatera - SPIDERMAN. Gaz i hamulec w jednym pedale. Bezpieczny elektryczny hamulec, gdy puszczamy pedał gazu pojazd zwalnia. Akumulator i ładowarka w zestawie.

559,00 zł

Bezpieczny samochód terenowy na akumulator renomowanej hiszpańskiej firmy INJUSA. Doskonały prezent na każdą okazję dla każdego maluszka od 3 roku.

1 099,00 zł

Nowoczesny pojazd terenowy i dwuosobowy na akumulator. 2 biegi: przód - tył. Pedał gazu i hamulca w jednym pedale. Bezpieczny elektryczny hamulec, gdy puszczamy pedał gazu pojazd zwalnia. Dwa wygodne fotele. 2 silniki. Akumulator i ładowarka w zestawie. Szerokie, bezpieczne koła.

899,00 zł

Bezpieczny trójkołowiec na akumulator renomowanej hiszpańskiej firmy INJUSA. Doskonały prezent na każdą okazję dla każdego maluszka od 3 roku.

529,00 zł

Bezpieczny quad terenowy na akumulator renomowanej hiszpańskiej firmy INJUSA. Doskonały prezent na każdą okazję dla każdego maluszka...

959,00 zł
Wyświetlono 1 - 24 z 33 produktów

Top