GOKARTY/QUADY 

Gokarty i quady to doskonała alternatywa dla tradycyjnych rowerków i hulajnóg. Świetnie sprawdzą się szczególnie w przypadku małych dzieci, które dopiero zaczynają uczyć się chodzić. Jazda na jeździku stylizowanym na gokart lub quad to wspaniała zabawa, która dodatkowo wzmacnia małe nóżki i sprzyja późniejszej nauce chodzenia. Wszystkie pojazdy są odpowiednio zaprojektowane i wykonane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Są funkcjonalne, stabilne i praktycznie nie ma ryzyka, by się wywróciły nawet podczas bardzo szalonej zabawy. Gokarty i quady mogą bez problemu jeździć zarówno w pomieszczeniach, jak i po ogrodzie czy parkowych alejkach. Starszym dzieciom, które już radzą sobie z chodzeniem i bieganiem polecamy pojazdy, które wyposażone są w pedały. W szerokiej ofercie naszych wyjątkowych pojazdów z pewnością znajdziesz taki, który na pewno spodoba się Twojemu dziecku. Zrób zakupy u nas już dziś i spraw piękny prezent dla swojej pociechy. Gorąco polecamy!


Jest 15 produktów.

Gokart Berg Extra Sport Czerwony BFR - bardziej sportowy, bardziej luksusowy! Ten pojazd został zbudowany w oparciu o 25-letnie doświadczenie firmy.

2 239,00 zł

Jednoosobowy gokart na pedały Chopper BFR firmy Berg to solidny pojazd, który zapewni Twojemu dziecku niezapomnianą zabawę!

2 469,00 zł

Buddy Cross gokart na pedały firmy Berg to solidny pojazd, który zapewni Waszym dzieciom niezapomnianą zabawę! Gokart wyposażony jest w regulowaną kierownicę i regulowane siedzisko, dzięki czemu z pojazdu mogą korzystać dzieci w wieku od 3 do 8 lat!

1 289,00 zł

Sportowy gokart na pedały Black Edition BFR firmy Berg to solidny pojazd, który zapewni Waszym dzieciom niezapomnianą zabawę!

4 220,00 zł

Niebieski gokart na pedały firmy Berg to solidny pojazd, który zapewni Waszym dzieciom niezapomnianą zabawę!

2 019,00 zł

Niebiesko biały gokart na pedały firmy Berg to solidny pojazd, który zapewni Waszym dzieciom niezapomnianą zabawę!

1 889,00 zł

Jeśli marzysz o rodzinnej rekreacyjnej podróży gokartem to czteroosobowy Gran Tour Racer jest idealnym pojazdem dla Ciebie!

8 799,00 zł

Jeśli marzysz o rodzinnej podróży gokartem to czteroosobowy Elektryczny Gran Tour Offroad jest idealnym pojazdem dla Ciebie!

17 199,00 zł

Jeśli marzysz o rodzinnej podróży gokartem to czteroosobowy Gran Tour Offroad jest idealnym pojazdem dla Ciebie!

8 999,00 zł

Gokart na pedały Jeep Revolution BFR firmy Berg to solidny pojazd, który zapewni Waszym dzieciom niezapomnianą zabawę! Gokart wyposażony jest w regulowaną, zabudowaną kolumnę kierowniczą...

3 849,00 zł

Gokart na pedały firmy BERG to solidny pojazd wykonany na licencji FIATA 500, który zapewni Waszym dzieciom niezapomnianą zabawę! Gokart wyposażony jest w regulowaną kierownicę i regulowane siedzisko..

729,00 zł

Gokart Bloom na pedały firmy Berg to solidny pojazd, który zapewni Waszym dzieciom niezapomnianą zabawę! Gokart wyposażony jest w regulowaną kierownicę i regulowane siedzisko, dzięki czemu z pojazdu mogą korzystać dzieci w wieku od 2 do 5 lat!

589,00 zł

Gokart na pedały John Deere firmy Berg to solidny pojazd, który zapewni Waszym dzieciom niezapomnianą zabawę! Pojazd został zaprojektowany na wzór ciągnika rolniczego John Deere!

779,00 zł

Sportowy gokart na pedały BMW Street Racer firmy Berg to solidny pojazd, który zapewni Waszym dzieciom niezapomnianą zabawę! Gokart wyposażony jest w regulowaną kierownicę i regulowane siedzisko, dzięki czemu z pojazdu mogą korzystać dzieci w wieku od 3 do 8 lat!

1 669,00 zł

Injusa wielofunkcyjny jeździk , odpychacz, bujak dla dziecka od 10 miesięcy

269,00 zł
Wyświetlono 1 - 15 z 15 produktów

Top