Lista produktów producenta Feber

Kareta na akumulator na licencji Disney Princess 6V dla dzieci od 12 miesiąca zaprojektowana przez cenionego producenta zabawek hiszpańska firmę Feber

589,00 zł

Wspaniała elektryczna Super Koparka Feber posiada wiele realistycznych detali. Taki pojazd to marzenie każdego małego chłopca. W zestawie zdalnie sterowany Zygzak McQueen.

1 459,00 zł

Luksusowy rowerek 4w1 dla wymagających. Rowerek biegowy - pomoże w utrzymaniu równowagi, koordynacji ruchowej.

679,00 zł

Fantastyczny czerwony Quad na akumulator 6V firmy Feber dla wymagających dzieci. Wyprodukowany na podstawie najnowszych technologii oraz najwyższych norm bezpieczeństwa.

259,00 zł

Wspaniały jeździk od firmy Feber to marzenie każdego małego motocyklisty. Posiada duże, szerokie koła co zapewnia bezpieczeństwo, stabilność i łatwe utrzymani równowagi. Koła wykonane zostały z plastiku więc sprawdzą się na każdej powierzchni zarówno w domu jak i na zewnątrz. Pojazd zachwyci każdego malucha i sprawi, ze z łatwością będzie stawiał pierwsze...

136,00 zł

Feber Ogromna Koparka Elektryczna rewelacyjny pojazd dla najmłodszych dzieci. Dzięki szerokim kołom oraz bezpiecznej konstrukcji z koparki mogą już korzystać dzieci od 3 roku życia. Wykonany z wysokiej jakości materiałów odpornych na warunki atmosferyczne. Produkt wykonany z myślą o małych dzieciach i ich bezpieczeństwie. Koparka zachwyci każdego malucha...

1 459,00 zł

Motorek do odpychania zaprojektowany przez cenionego producenta zabawek do przedszkoli oraz ogrodu hiszpańska firmę Feber

184,00 zł

Realistyczny pojazd, inspirowany prawdziwym modelem Ferrari.

1 299,00 zł

Fantastyczny czerwony Quad na licencji Cars ZygZak McQueen na akumulator 6V firmy Feber dla wymagających dzieci. Wyprodukowany na podstawie najnowszych technologii oraz najwyższych norm bezpieczeństwa.

1 239,00 zł

Samochód Monster Truck Challenger Feber to dwumiejscowy samochód elektryczny z akumulatorem 12 V i 4 gigantycznymi kołami, które zapewniają większą stabilność; obejmuje także imitujące ksenon reflektory, symulowane amortyzatory, przedni błotnik i podnóżek. Żadna trasa jemu nie straszna!

1 999,00 zł

Feber wielofunkcyjny rowerek dla dziecka od 6 miesiąca z cichymi kołami.

699,00 zł

Duży Quad Freeride 6V został wyprodukowany z najwyższej jakości tworzywa odpornego na warunki atmosferyczne oraz promieniowanie UV. Wyprodukowano w Hiszpanii.

699,00 zł

Duży, dwuosobowy samochód typu Jeep na akumulator 12V dla dzieci od hiszpańskiej firmy Feber.

1 399,00 zł

Kareta na akumulator 6V dla dzieci od 12 miesiąca zaprojektowana przez cenionego producenta zabawek hiszpańska firmę Feber.

589,00 zł

Samochód na akumulator 12V zaprojektowany przez cenionego producenta zabawek dla dzieci hiszpańska firmę Feber

1 299,00 zł

Samochód Elektryczny Moje Prawdziwe auto 6V niezawodnej marki Feber. Zaopiekuj się swoim wymarzony samochodem zupełnie jak prawdziwym! Napraw i ciesz się podróżą!

899,00 zł

Samochód Terenowy Buggy 12V niezawodnej marki Feber o wytrzymałej i terenowej konstrukcji, osiąga prędkość 5,0 km / h. Elektryczny buggy z przednim, wstecznym, pedałem gazu, hamulcem elektrycznym i ksenonowymi reflektorami! Niech rozpocznie się przygoda!

1 559,00 zł

Rewelacyjny motor dla dzieci na akumulator 6V od hiszpańskiej firmy Feber. Motor rośnie wraz z dzieckiem.

829,00 zł

Trójkołowiec na akumulator 6V renomowanej firmy Feber dla wymagających. Wyprodukowany na podstawie najnowszych technologii oraz najwyższych norm bezpieczeństwa.

569,00 zł

Czerwony samochód Zygzak McQueen na akumulator, to marzenie każdego małego fana motoryzacji

949,00 zł

Bezpieczny jeździk dla dzieci od 18 miesiąca od firmy Feber.

139,00 zł
Wyświetlono 1 - 21 z 21 produktów

Top