Porsche 911 Samochód elektryczny Turbo S Żółte 6V Injusa


Krótki opis:

Porshe 911 Turbo - efekty świetlne, dźwiękowe, akumulator 6V od firmy Injusa.


Kod produktu:

7182

CENA:

1 369,00 zł brutto.

Wysyłka w 24 godziny
Dostępność: średnia
 • Zapytaj o produkt
 • Zadaj pytanie dotyczące tego produktu

  Porsche 911 Samochód elektryczny Turbo S Żółte 6V Injusa

  Porsche 911 Samochód elektryczny Turbo S Żółte 6V Injusa

  Porshe 911 Turbo - efekty świetlne, dźwiękowe, akumulator 6V od firmy Injusa.

  Wypełnij wszystkie poniższe pola:

  * Wymagane pola.

  Producent:

  Twoje dziecko z przyjemnością poprowadzi ten piękny samochód elektryczny i poczuje dreszczyk emocji związanych z jazdą Porsche 911 Turbo! Od karoserii aż po wnętrze, wszystkie detale gwarantują maksymalną przyjemność z jazdy małym kierowcom. Samochodem może kierować dziecko lub rodzic za pośrednictwem aplikacji mobilnej, dostępnej bezpłatnie w sklepie Apple App Store oraz Android Google Play. Dzięki tej aplikacji rodzic może zdalnie kontrolować prędkość pojazdu oraz jego kierunek jazdy a także sprawdzić poziom naładowania akumulatora.

  Samochód został także wyposażony w światła oraz moduł dźwiękowy, który wydaje odgłosy prawdziwego Porshe! Dodatkowo w pojeździe znajduje się złącze, do którego możemy podłączyć dowolny odtwarzacz mp3 i słuchać swojej ulubionej muzyki.

  Sportowy wygląd, żółty kolor i spojler to tylko niektóre argumenty, które z pewnością zachęcą dziecko do jazdy Porsche 911 Turbo!

   - Prędkość: 4 - 5 km/h
   - Napięcie akumulatora: 6V
   - W zestawie znajduje się ładowarka.  Ostrzeżenie. Należy stosować środki ochrony indywidualnej. Nie stosować w ruchu ulicznym.

  INJUSA - Produkty Renomowanej Hiszpańskiej Firmy działającej na rynku od 1947 roku, charakteryzują się wysoką jakością wykonania i niezwykłą dbałością o szczegóły. Wszystkie produkty takie jak pojazdy elektryczne, rowerki, rowerki biegowe, trzykołowce, domki dla dzieci, zostały zaprojektowane z myślą o bezpiecznej i niekończącej się zabawie co doskonale wpływa na rozwój motoryczny dziecka jak również na wyobraźnię. Każdy z produktów jest sprawdzony i zaprojektowany przez grono specjalistów zajmujących się produkcją zabawek dla dzieci. Zabawki Injusa to najlepszy prezent jaki możesz sprawić nie tylko swoim dzieciom. Injusa zmieni świat Twojego dziecka w jeszcze bardziej wesoły i kolorowy czas radosnej zabawy.

  Top